Wszystkie produkty

Latarka akumulatorowa Olight I1R - 130 lumenów

Opinie: 0
EAN: 2001014590004
59,99 zł
Sztuk
- +
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Opis

Latarka akumulatorowa Olight I1R - 130 lumenów

Latarka jako prezent? Czemu nie! Kieszonkowa wersja świetnie nadaje się do noszenia jako brelok przy kluczach. Dzięki temu można mieć małe światełko zawsze ze sobą. Latarka świeci z mocą 130 lumenów, a światło ma zasięg 54 metry, co oznacza, że jest idealne do oświetlenia drogi, znalezienia czegoś w ciemności, sprawdzenia okolicy po zmroku. Drugi tryb latarki daje delikatne, rozproszone światło o mocy 5 lumenów, które umożliwia na przykład sprawdzenie mapy w ciemności lub oświetlenie czegoś bez chwilowego oślepienia zbyt mocnym światłem.

Korpus latarki jest wykonany z aluminium lotniczego. Oznacza to, że jest bardzo wytrzymały, więc osoba, której podarujesz te latarkę, będzie mogła długo korzystać z tego przedmiotu. Jest również odporna na zanurzenie w wodzie na głębokości 2 metrów przez pół godziny. Nie przestanie działać w deszczu czy upuszczona do kałuży. Kolejną praktyczną zaletą jest wbudowany akumulator – nie trzeba wymieniać baterii w tej latarce! Wystarczy naładować ją przez port USB, tak jak smartfon (można nawet użyć tej samej ładowarki).

Tryby pracy/czas świecenia:
- 130 lumenów / 20 min
- 5 lumenów / 7 h

Zmiany pomiędzy trybami dokonujemy przez obrót głowicy z pozycji wyjściowej (latarka wyłączona) - obrót w prawo włącza poziom wysoki (130 lumenów), obrót w lewo włącza poziom niski (5 lumenów).

Gwarancja: 5 lat

Dane techniczne
Źródło światła: dioda Philips LUXEON TX LED
Zasięg skuteczny: 54 m
Zasilanie: wbudowany akumulator Li-Ion
Obudowa: aluminium
Włącznik: obrotowy (głowica)
Wymiary: 41 x 14 x 14 mm
Waga: 12 g
Producent: Olight, PRC

Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!

Produkty podobne

3
Zasubskrybuj nasz newsletter Nie przegap okazji i nowości w naszch sklepach